پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی​409 مترمربع از راه های آسفالته تویسرکان لکه گیری شدند

تاریخ انتشار: 1398/04/09

رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای تویسرکان از لکه گیری 409 مترمربع از راه های آسفالته این شهرستان در سه ماهه نخست سال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان، ابراهیم نانکلی در گفتگویی اظهار داشت: این اقدام به منظور لكه گيري و پر كردن چاله هاي موجود در سطح جاده هاي اصلي و روستايي این شهرستان مورد استفاده قرار گرفته است.

وی با اشاره به اینکه يكي از مشكلاتي كه ما در استان همدان به لحاظ وضعيت آب و هوايي با آن مواجه هستیم، خرابي سطح رويه راه ها است، افزود: زمستاني سرد و تابستان نسبتاً گرم موجی تشديد در سرعت و ميزان خرابي رويه آسفالت شده كه به منظور رفع اين مشكل هر ساله اقداماتي از جمله روكش آسفالت، لكه گيري و چاله پركني انجام مي شود تا ضمن بهبود وضعيت راه ها و نگهداري مناسب آنها از خرابي بيشتر نيز جلوگيري شود.

نانکلی، ریزش برداری از سطح جاده های این شهرستان را از دیگر اقدامات انجام شده در این مدت عنوان و خاطرنشان کرد: از ابتدای سال جاری در عملیات مختلف 180 مترمکعب ریزش برداری در محور تویسرکان -خیرآباد، اشتران، دولایی، احمدآباد به دلیل شرایط جوی، بارش برف و باران و ریزش کوه انجام شده است.

رییس راهداری تویسرکان ادامه داد: در برخی عملیات راهداری همزمان با برف روبی و نمک پاشی در ارتفاعات ریزش برداری نیز انجام شده تا ایمنی تردد در این محور برای رانندگان تامین شود.

شهرستان تویسرکان در مجموع  دارای بیش از 444 کیلومتر راه‌های ارتباطی است.​مشخصات:
نظرات: *