پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی​ارج نهادن به جایگاه والا شهدا نباید لحظه‌ای فراموش شود

تاریخ انتشار: 1398/04/11

مسئول امور ایثارگران سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور گفت: ارج نهادن به جایگاه والا و پاسداری از خون شهدا نباید برای لحظه‌ای فراموش شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان، مصطفی رحیمیان در جمع خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان، تکریم خانواده شهدا را تکلیفی دینی و الهی عنوان کرد و گفت: ارج نهادن به جایگاه والا و پاسداری از خون شهدا نباید برای لحظه‌ای فراموش شود.

وی افزود: ایستادگی شهدا و شهامت آن‌ها، دین مبین اسلام را از هر آسیبی در امان نگه داشته است.

رحیمیان ادامه داد: خانواده شهدا و جانبازان از سرمایه‌های عظیم کشور هستند و تجليل از مقام اين عزيزان كمترين كاري است كه از انجام می شود.

این مسئول با بیان اینکه جانبازان و ايثارگران حوزه راهداري و حمل و نقل جاده اي به گردن ما حق زيادي دارند، ابراز داشت: اميدواريم بتوانيم ادامه دهنده راه اين عزيزان باشيم.

در اين برنامه ضمن دیدار با ناصر زارعی و ابوطالب لطفی از رزمندگان جانباز و خانواده شهید اسمعلی ونایی، با اهداء لوح و هدیه از سوي معاون وزير راه و شهرسازي و رياست سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي كشور و همچنین اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان از اين عزيزان قدردانی شد.

گفتنی است، در این دیدار معاون توسعه و منابع انسانی، بازرس، کارشناس و مجموعه عوامل روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان نیز حضور داشتند.

ایثار3.jpg
ایثار2.jpg
ایثاری1.jpg
ایثاری.jpg
ایثار7.jpgمشخصات:
نظرات: *