پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

​معاون راهداری همدان؛


جانمایی علائم ایمنی با حساسیت بالایی انجام شود

تاریخ انتشار: 1398/04/13

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان با تأکید بر نصب درست تابلوها و علائم در جاده ها، گفت: جانمایی علائم ایمنی جاده ای باید با دقت و حساسیت بالایی انجام شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان، حمید پرورشی خرم در جمع روسای ادارات راهداری استان همدان اظهار داشت: جانمایی درست این علائم علاوه بر هشدار و اطلاع‌رسانی سبب ارتقاء ایمنی عبور و مرور و کاهش تصادفات جاده‌ای می‌شود.


وی افزود: علائم و تابلوهای ایمنی، نقش موثری در افزایش ایمنی راه‌ها و راهنمایی و هدایت کاربران جاده‌ای دارند.


معاون راهداری همدان در ادامه بر جانمایی دوربین ها در جاده ها و قرار دادن آنها در نقاط مناسب تأکید کرد و یادآور شد: جانمایی ها باید در اماکنی باشد که کمترین هزینه ها را داشته باشد.


پرورشی خرم، جانمایی مجتمع های خدماتی رفاهی را ضروری برشمرد و افزود: باید در این زمینه نیز دقت کافی انجام و پیرو درخواست ارائه شده حتما سایر ضوابط در نظر گرفته شود.


وي همچنین با اشاره به زحمات مقتدرانه این اداره کل در عرصه های مختلف، از روسای شهرستان ها خواست در سال جاری نسبت به جذب اعتبارات بیشتر برای استان تلاش کرده تا بتوانند در راستای ایمن سازی محورهای استان با قدرت و جدیت بالایی وارد عمل شوند.

راهی1.jpg 

راهی5.jpgمشخصات:
نظرات: *