پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی​خدماتی به مسافران ارائه نخواهد شد​

تاریخ انتشار: 1398/12/26

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان با بیان اینکه پایانه‌های مسافری تعطیل نشده است، گفت: استقبالی از سوی مردم برای خرید بلیط سفرهای نوروزی نشده است.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان، مصطفی پناهنده با اشاره به شیوع کروناویروس در کشور، اظهار کرد: با توجه به اینکه در استان همدان ستاد اسکان نوروزی وجود ندارد توصیه می‌کنیم هموطنان به استان همدان سفر نکنند اگر چه پایانه‌های مسافری تعطیل نبوده و بلیط فروشی وجود دارد اما تعداد مسافر و اتوبوس بسیار کاهش یافته است.

 

وی با بیان اینکه مردم برای سفرهای نوروز بلیط پیش‌خرید نکرده‌اند، خاطرنشان کرد: امسال به علت شیوع کروناویروس برای سفرهای نوروزی استقبالی از سوی مردم نشده و کسی اقدام به پیش‌خرید بلیط نکرده است.

 

پناهنده با اشاره به اینکه امسال کمیته حمل و نقل و سوخت در نوروز نخواهیم داشت، تأکید کرد: بلیط فروشی وجود دارد اما توصیه اکید ما این است که به همدان سفر نشود چرا که هیچ گونه خدماتی برای مسافران ارائه نخواهد شد.

 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان در پایان یادآور شد: مراکز بهداشت استان در ورودی‌های استان مستقر شدند و مسافران ورودی به استان را غربالگری می‌کنند.مشخصات:
نظرات: *