پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی​مجتمع‌های خدماتی رفاهی استان، در ایام نوروز زیر ذره بین راهداری

تاریخ انتشار: 1399/01/01

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان از نظارت مستمر بر مجتمع‌های خدماتی رفاهی استان در ایام نوروز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان،  صفر صادقی راد، ارتقاء سطح خدمات‌رسانی به کاربران جاده‌ای در جاده‌های استان در ایام نوروز را از جمله اهداف این نظارت‌های مستمر بیان کرد و گفت: در این طرح که تا پایان ایام نوروز ادامه دارد، همه مجتمع‌های خدماتی رفاهی در سطح جاده‌های استان به شکل مستمر با حضور مسئولان و کارشناسان این اداره کل بازدید می‌شوند.

 

او با اشاره به نقش موثر مجتمع‌های خدماتی رفاهی بین‌راهی در ارتقاء ایمنی جاده‌ها افزود: جذب مسافران جاده‌ای به داخل مجتمع‌های خدماتی رفاهی بین‌راهی به منظور برخورداری از یک استراحت کوتاه‌مدت رضایت‌بخش، استفاده از امکانات داخل مجتمع‌ها، رفع خستگی و پیگیری سفر به شکلی ایمن تا رسیدن به مقصد از دیگر اهداف این طرح است.

 

صادقی راد همچنین به شیوع بیماری کرونا اشاره کرد و یادآور شد: به همین منظور تیم‌های نظارتی به شکل شهرستانی قبل از آغاز ایام نوروز تشکیل و ضدعفونی و بهداشتی کردن مجتمع‌ها و پیگیری رفع نواقص مجتمع‌های خدماتی رفاهی موجود در هر شهرستان، به کمیته شهرستان هر شهرستان واگذار شد.

 

هم اکنون ۳۴ مجتمع خدمانی رفاهی در محور‌های مواصلاتی استان فعالیت می‌کند.مشخصات:
نظرات: *