پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی​فعالیت ۳۴ گروه راهداری همدان در ایام نوروز

تاریخ انتشار: 1399/01/02

معاون راهداری اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای همدان گفت: ۳۴ گروه راهداری همدان از ۲۴ اسفند تا ۱۷ فروردین ماه ۱۳۹۹ در جاده‌ها و محورهای ارتباطی این استان فعالیت می‌کنند.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان،  حمید پرورشی خرم افزود: ۵۲۰ نیروی راهداری استان در طرح نوروزی در سطح جاده‌های ارتباطی همدان مستقر و آماده خدمت‌رسانی به مسافران هستند.

 

وی با اشاره به اینکه ۳۰ راهدارخانه آمادگی کامل دارند تا در روزهای عید نوروز، به مسافران خدمات ارائه دهند، اظهار داشت: تمامی راهدارخانه‌ها به صورت روزانه برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا گندزدایی می‌شوند.

 

پرورشی‌خرم با تاکید بر اینکه مردم از سفرهای غیر ضروری خودداری کنند، عنوان کرد: تلاش داریم تا حد ممکن در صورت ریزش برف و انسداد جاده‌ها از تجمع و اسکان گروهی مسافران جلوگیری کنیم.

 

وی اضافه کرد: افزایش سطح سرویس دهی، ایمن سازی، رنگ آمیزی سرعت‌کاه‌ها، نصب تابلوها، ‏علائم و چراغ‌های چشمک‏ زن، ترمیم گارد ریل‌ها، لکه گیری جزیی آسفالت جاده‌ها و لایروبی دهانه پل‌ها در صورت بارندگی از جمله خدمات قبل از آغاز سفرهای نوروزی است.

 

این مسئول ادامه داد: در روزهای نوروز ۲۶۰ دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین آماده خدمت رسانی به مردم هستند.

 

معاون راهداری اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای همدان گفت: مسافران نوروزی با اطلاع از وضعیت خودرو خود به لحاظ فنی، تجهیزات ایمنی را همراه خود داشته باشند و قبل از سفر نیز اطلاعات جاده‌ها را از سامانه و تلفن گویای ۱۴۱، اپلیکیشن ۱۴۱ و پایگاه اطلاع رسانی راه‌های کشور به نشانی www.۱۴۱.ir کسب کنند.

 

وی ادامه داد: گردشگران نوروزی به نکات ایمنی و تابلوهای هشدار دهنده توجه و با دستگاه های مربوطه همکاری لازم را داشته باشند.مشخصات:
نظرات: *