پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

همزمان با طرح جهادی لکه گیری و روکش راه های شریانی کشور؛


اجرای عملیات لکه گیری و روکش آسفالت ۲۲۰ کیلومتر از راه های استان همدان

تاریخ انتشار: 1399/03/03

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان از عملیات اجرایی لکه گیری و روکش آسفالت ۲۲۰ کیلومتر از محورهای مواصلاتی شریانی استان خبر داد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان، مصطفی پناهنده با اشاره به اینکه این طرح همزمان با سراسر کشور در استان همدان در حال اجرا است، گفت: این اقدام به منظور افزایش ارتقاء ایمنی محورهای مواصلاتی و رضایت مندی کاربران جاده ای در حال انجام است.

او افزود: این طرح به شکل جهادی و ضرب الاجل با استفاده از توان نیروهای راهداری استان در قالب ۱۸ اکیپ امانی و پیمانی در حال انجام است .

پناهنده ادامه داد: همدان- کرمانشاه، همدان- ملایر، همدان-تهران، ملایر- بروجرد ، ملایر - اراک ، تویسرکان - خیرآباد و جوکار- تویسرکان از جمله محورهای شریانی استان است که عملیات ترمیم و بهسازی آسفالت، درزگیری، لکه گیری و روکش آسفالت آن در قالب این طرح در دستور کار قرار گرفته است.

این مسئول با تأکید بر اینکه بهسازی و ایمن‌سازی نقاط پرحادثه از مهم‌ترین رویکردهای این مجموعه است، یادآور شد: امیدواریم با انجام این اقدامات علاوه بر رفاه حال مسافران، شاهد کاهش تصادفات و تلفات ناشی از حوادث رانندگی در استان نیز باشیم.

پناهنده بیان داشت: موضوع ارتقای ایمنی راه‌ها امری مستمر است و پایانی ندارد . 

 

par1.jpg 

par3.jpg 
 
 


مشخصات:
نظرات: *