پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

​مدیرکل راهداری استان همدان تأکید کرد؛


ضرورت ایجاد رمپ ویژه توانیابان در مجتمع های خدماتی رفاهی

تاریخ انتشار: 1397/02/19

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان بر ایجاد رمپ ویژه توانیابان توسط مالکان مجتمع ها تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان، محمد رودباری در گفتگویی اظهار داشت: مالکین مجتمع های خدماتی رفاهی باید نسبت به ایجاد رمپ برای توانیابان اقدام کرده و آن را در اولویت کاری خود قرار دهند.

وی افزود: باید امکانات تردد و رمپ های ورودی و خروجی ویژه توانیابان در این مجتمع ها فراهم شود.

رودباری در ادامه به نظارت های مستمر از مجتمع های خدماتی رفاهی اشاره و خاطرنشان کرد: در حال حاضر گروه کارشناسان بازرسی به شکل برنامه ریزی شده و هفته ای یکبار به اتفاق اعضایی از کارشناسان ادارات ذیربط از مجتمع های ایجاد شده در محورهای استان بازدید می کنند.

مدیرکل راهداری استان همدان بر نظافت تجهیزات و تأسیسات، بهسازی نمازخانه ها و سرویس های بهداشتی، نظافت و بهداشت غذاخوری ها و ترمیم فیزیکی محوطه مجتمع ها تأکید و تصریح کرد: در ایام نوروز نیز بازدیدهای انجام شده در دو مرحله توسط کارشناسان بازرسی انجام شد که در مرحله اول ایرادها شناسایی و گزارش و سپس طی نامه های تأکیدی برای اصلاح امور اقدام شد.

این مسئول با بیان اینکه در مرحله دوم نیز کنترل و نظارت نحوه خدمات رسانی برای ایام نوروز اجرایی شد، ابراز داشت: در این مرحله حدود 4 هزارو 800 نفرساعت در مراحل متعدد بازدید انجام شد.

رودباری اضافه کرد: در مکاتبات متعدد و پیگیری از مالکین مجتمع ها خواسته شد تا هر چه سریع تر نسبت به مشکلات موردی اعلام شده اقدام کنند.مشخصات:
نظرات: *