پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

​معاون دفتر مرکزی حراست سازمان راهداری؛


مسئول حراست در عمل به قانون باید حرف اول را بزند

تاریخ انتشار: 1397/04/13

معاون دفتر مرکزی حراست سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور گفت: مسئولان حراست در ادارات باید در عمل به قانون حرف اول را بزنند

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان، سیدمحمرضا صالحیان در مراسم تودیع و معارفه رییس حراست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان و در جمع مجموعه کارکنان این اداره کل پیشگیری و اطلاع به موقع را رکن اساسی مجموعه حراست ادارات عنوان و خاطرنشان کرد: حراست در ارائه نظرات و دیدگاه ها می تواند تصمیم گذار، پاسخگو و اثرگذار باشد.


وی، رصد اخبار، اطلاع رسانی به موقع، تکریم ارباب رجوع و رعایت قانون و مقررات را از جمله وظائف مهم مسئولان حراست بیان کرد و افزود: رویکرد تعامل با ادارات و نهادهای مختلف در حیطه مجموعه وظائف حراست است که باید در دستور کار قرار گیرد.


معاون دفتر مرکزی حراست سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور، وحدت و همبستگی در فعالیت ها، ارائه نظرات کارشناسانه، پیشگیری و رفع مسائل و مشکلات را از جمله وظائف حراست عنوان کرد.


گفتنی است در این مراسم از خدمات چند ساله آقای حاج ولیئی قدردانی و غلامرضا درگاهی به عنوان رییس حراست این اداره کل معرفی شد


04.jpg


10.jpg
مشخصات:
نظرات: *