پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

​رییس راهداری رزن؛


هزار و 230 متر مربع از راه های رزن لکه گیری شد

تاریخ انتشار: 1397/04/19

رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای رزن از لکه گیری هزار و 230 متر مربع از محورهای مواصلانی این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان، علی علی اکبری در گفتگویی از انجام مستمر عملیات راهداری در سطح محورهای مواصلاتی این شهرستان خبر داد و اظهار داشت: در خرداد ماه سال ۹۷ اقدامات لازم در خصوص ایمن سازی محورهای مواصلاتی حوزه استحفاظی شهرستان رزن انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه راه‌های روستایی از مهمترین مسیرهای این شهرستان هستند که برای کنترل، حفظ و نگهداری از این مسیر بازدید و سرکشی های روزانه انجام می شود، افزود: در صورت مشاهده هرگونه تخریب در این مسیر راهداران سریعا برای لکه گیری آسفالت اقدام می کنند.

علی اکبری یادآور شد: راهداران تلاشگر اداره راهداری رزن برای ترمیم جاده ها و افزایش ایمنی تردد وسائط نقلیه و کاهش تصادفات جاده ای، عملیات لکه گیری آسفالت را در محورهای ارتباطی این شهرستان انجام دادند .

رییس اداره راهداری رزن ادامه داد: عملیات لکه‌گیری آسفالت در راه های ارتباطی شهرستان به منظور ترافیک سنگین وسایط نقلیه در جهت آرامش خاطر رانندگان و همشهریان انجام می‌گیرد.

این مسئول در ادامه در خصوص اقدامات انجام شده بیان داشت: در این مدت همچنین 31 کیلومتر پاك كردن و تنظيم قنوها با گريدر، 150 مترمکعب تنقيه و لايروبي پل ها، 31 کیلومتر رگلاژ و تسطيح شانه راه هاي آسفالته و 90 کیلومتر پاكسازي شانه و حريم راه از نخاله و زباله انجام شده است.

علی اکبری یادآور شد: روكش راه هاي اصلی، فرعی و روستایی، احداث دوربرگردان، پاركينگ، پاكسازي سطح راه از لاشه حيوانات، اصلاح شيب شيرواني، ایمن سازی دهانه پل ها و احداث سرعت کاه با آسفالت سرد از دیگر اقدامات اجرایی این اداره بوده است.​


مشخصات:
نظرات: *