پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

​معاون حمل و نقل اداره کل راهداری استان همدان؛


بیش از یک میلیون مسافر در محورهای همدان جابجا شدند

تاریخ انتشار: 1397/04/20

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان از جابجایی بیش از یک میلیون مسافر در محورهای مواصلاتی این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان، مصطفی پناهنده در گفتگویی اظهار داشت: در سه ماهه نخست امسال یک میلیون و 229 هزارو 360 مسافر در سفر‌های برون استانی توسط ناوگان حمل و نقل عمومی برون شهری استان جابجا شدند.

وی با اشاره به اینکه در مدت مشابه پارسال(سال 96) یک میلیون و 383 هزار و 123 مسافر جابجا شدند، افزود: امسال میزان جابجایی مسافر 11 درصد کاهش داشته است.

پناهنده، ادامه داد: استفاده مسافران از خودروی شخصی و جابجایی مسافران برون ‌شهری با وسایل نقلیه پلاک شخصی از مهمترین عامل کاهش سفر در استان بوده است.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری استان همدان در ادامه با بیان اینکه امسال در سه ماهه نخست 129 هزارو 474 سفر  در استان همدان ثبت شد، یادآور شد: این در حالی است که در مدت مشابه سال 96 این میزان 133 هزارو 875 سفر بوده است.

هم‌اکنون در استان همدان بیش از ۳۲۰ دستگاه اتوبوس، هزار دستگاه مینی‌بوس و ۷۰۰ دستگاه سواری کرایه زیر نظر اداره کل راهداری استان همدان فعالیت می‌کند.مشخصات:
نظرات: *