پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

​سرپرست اداره کل راهداری استان همدان؛


دو مجتمع خدماتی رفاهی، هفته دولت در استان همدان بهره برداری می شود

تاریخ انتشار: 1397/05/13

سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان از بهره برداری و آغاز به کار دو مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی، هفته دولت در استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان، مصطفی پناهنده در گفتگویی بر ضرورت ایجاد مجتمع خدماتی رفاهی در محورهای مواصلاتی استان تأکید کرد و اظهار داشت: خوشبختانه همه محورهای اصلی و شریانی استان دارای مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی هستند و کمبودی در این زمینه وجود ندارد.

وی با اشاره به فعالیت 27 مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی در استان، افزود: 6 مجتمع خدماتی رفاهی نیز در استان در حال ساخت است که از این تعداد دو مجتمع هفته دولت افتتاح می شود.

سرپرست اداره کل راهداری استان همدان ادامه داد: مجتمع قبادی در محور همدان-کرمانشاه و مجتمع ایران زمین در محور همدان رزن، مجتمع های قابل افتتاح در هفته دولت هستند.

پناهنده یادآور شد: مجتمع قبادی با 38 میلیارد ریال آورده شخصی و 3 هزارو 800 میلیون ریال هزینه دولتی و مجتمع ایران زمین نیز با 35 میلیارد ریال آورده شخصی و 3 میلیارد و 800 میلیون ریال هزینه دولتی احداث شده که هر دو دارای امکاناتی شامل رستوران، سرویس بهداشتی، نمازخانه، کارواش، تعمیرگاه، فروشگاه و جایگاه گازوئیل و بنزین هستند.

این مسئول ابراز داشت: مجتمع خدماتی رفاهی قبادی برای 15 نفر و مجتمع ایران زمین برای 18 نفر اشتغالزایی کرده اند.

سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان در ادامه به صدور 68 موافقت اصولی احداث مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی در استان همدان اشاره و خاطرنشان کرد: این تعداد مجتمع در حال گرفتن پروانه ساخت و اقدامات اولیه هستند.

مصطفی پناهنده به اهمیت و ضرورت تجهیرات این مجتمع ها اشاره کرد و اذعان داشت: مجتمع های خدمات رفاهی جاده ای باید متناسب با نیاز و رعایت اصل رفاه مسافران احداث شود.

وی در پایان، آرامش راننده و مسافر، امنیت، وجود خدمات مناسب، استراحت مسافران و رسیدگی به مسائل فنی خودرو را از جمله مزایای احداث مجتمع‌های خدماتی رفاهی بین راهی عنوان کرد.​مشخصات:
نظرات: *