پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

​رییس راهداری فامنین خبر داد؛


آزادسازی 110 کیلومتر از محورهای مواصلاتی فامنین

تاریخ انتشار: 1397/05/17

 رییس راهداری و حمل و نقل جاده ای فامنین از آزادسازی 110 کیلومتر از محورهای مواصلاتی این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان همدان، ابوذر میهنی در گفتگویی اظهار داشت: در این مدت همچنین رسیدگی به 10 مورد از مسایل حریم راه های این شهرستان انجام شده است.

وی به آشکارسازی نقاط حادثه خیز این شهرستان در 4 ماهه نخست سال اشاره و خاطرنشان کرد: ایمن‌سازی محورهای مواصلاتی این شهرستان و حذف نقاط پرحادثه همواره به‌طور ساری و جاری در دستور کار قرار دارد.

میهنی ادامه داد: یکی از برنامه‌های این اداره کل درزمینه ایمن‌سازی محورها و رفع نقاط پرحادثه، نصب تابلوهای اخطاری، انتظامی و اطلاعاتی و همچنین نصب بازتاب ایمنی و استوانه ای و سرعت گیر است که در محورهای این شهرستان نصب شد.

وی با تأکید بر اینکه آشکارسازی نقاط پرحادثه یکی از روش‌های کاهش سوانح رانندگی و افزایش ایمنی تردد است، تصریح کرد: با توجه به شناسایی نقاط پرحادثه این شهرستان، اقدامات مؤثری در خصوص رفع این نقاط انجام شده و در همین زمینه نیز نصب انواع علائم به‌عنوان یک اقدام کم‌هزینه و زودبازده، توانسته در جهت کاهش تصادفات و سوانح رانندگی نقش بسیار مؤثری داشته باشد.

این مسئول در ادامه، شستشوی 10 هزارو 500 عدد از علائم ایمنی، شستشو و پاکسازی نیوجرسی به طول 35 کیلومتر، نصب و تعمیر گاردریل، توسعه چراغ های چشمک زن، ایجاد شیارهای طولی و عرضی، ایمن سازی دماغه ها و ایمن سازی سر حفاظ های پل و گاردریل و نیوجرسی را از دیگر اقدامات انجام شده در بحث ایمنی و کاهش سوانح جاده ای بیان کرد.​مشخصات:
نظرات: *