پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

​رییس راهداری ملایر خبر داد؛


80 علائم ایمنی در محور ملایر نهاوند نصب شد

تاریخ انتشار: 1397/06/18

رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ملایر از نصب 80 عدد علائم اخطاری، انتظامی و اطلاعاتی در محور ملایر نهاوند خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان، جواد نگاهداری در گفتگویی با اشاره به اقدامات انجام شده در محور ملایر نهاوند در پنج ماهه نخست سال جاری اظهار داشت: اقدامات انجام شده به منظور ارتقاء ایمنی تردد در این محور انجام شده است.

وی با اشاره به روکش آسفالت به عرض 5/10 متر و به طول 5/5 کیلومتر و خط کشی محور به طول 15 کیلومتر در این محور، یادآور شد: شانه سازی و تعدیل شیب شیروانی حد فاصل روستای کرتیل آباد تا توجغاز به طول 10 کیلومتر دو طرف و ترانشه برداری و تعریض پیچ به مقدار 4 هزار متر مکعب از دیگر اقدامات اجرایی این اداره در محور ملایر نهاوند است.

نگاهداری ادامه داد: ایجاد شیار لرزانده در محور توجغاز، حسین آباد ناظم، تقاطع دهنو وگردنه آبدر به تعداد 18 نقطه و ایجاد سرعتکاه در محور توجغاز، حسین آباد ناظم و کرتیل آباد به تعداد 4 فقره از جمله فعالیت هایی است که به منظور ارتقاء ایمنی تردد در محور ملایر نهاوند اجرا شده است.

رییس راهداری ملایر در ادامه، نصب 4 دستگاه چراغ چشمک زن در این محور و سهم بسزای آن در ارتقای ایمنی را از دیگر اقدامات انجام شده در این محور برشمرد.


جواد نگاهداری.jpgمشخصات:
نظرات: *