پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

​مدیرکل راهداری استان همدان خبر داد؛


آمادگی راهداری استان برای جابجایی بسیجیان رزمایش محمد رسول ا...

تاریخ انتشار: 1397/07/11

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای همدان از تأمین ناوگان حمل و نقل نیروهای بسیجی استان برای حضور در رزمایش اقتدار عاشورایی محمد رسول ا... خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان، مصطفی پناهنده در نشست هماهنگی رزمایش اقتدار عاشورایی محمد رسول ا... که با حضور مسئولان انجمن شرکت های حمل و نقل مسافر استان و مسئولان شرکت ها برگزار شد، با اشاره به اینکه این اداره کل آمادگی کامل را برای جابجایی بسیجیان شرکت کننده در این رزمایش دارد، اظهار داشت: از آنجا که در مقطع کنونی کشور، دشمنان سعی بر ایجاد حواشی مبنی بر عدم امنیت در کشور هستند رزمایش بسیجیان استان با هدف نشان دادن اقتدار ایران اسلامی در سراسر کشور برگزار می شود.

وی با اشاره به حمایت همه جانبه مجموعه حمل و نقل عمومی استان در مراسم ارتحال امام(ره)، اربعین حسینی و رزمایش های مشابه یادآور شد: انجمن صنفی حمل و نقل مسافر استان تمامی توان خود را در امر جابجایی نیروهای بسیجی در استان به کار خواهد بست.

پناهنده خاطرنشان کرد: تأمین حمل و نقلی در همایش های متعدد در سطح استان تاکنون به شکل مطلوبی انجام شده و در صورت ارائه آمار ناوگان مورد نیاز تأمین خواهد شد.

گفتنی است، رزمایش اقتدار عاشورایی محمد رسول ا... دوازدهم مهرماه با حضور بیش از 20 هزار نیروی بسیجی از سراسر استان در استادیوم قدس همدان برگزار می شود.


01.jpg

03.jpg

06.jpg


02.jpg
04.jpg

05.jpgمشخصات:
نظرات: *