پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

رییس راهداری ملایر؛


300 کیلومتر از جاده های ملایر خط کشی شدند

تاریخ انتشار: 1397/07/17

رئیس راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ملایر گفت: 300 کیلومتر خط کشی در محورهای موصلاتی این شهرستان انجام شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان، جواد نگاهداری با اشاره به اجرای عملیات خط کشی محورهای ارتباطي این شهرستان در نیمه نخست سال اظهار داشت: خط کشی راهها که از مقرون به صرفه ترین نوع علائم ایمنی محسوب می شوند به شکل مستقیم در دید راننده قرار گرفته و با وی حسی نزدیک و متقابل برقرار می کند.

وی ادامه داد: از این رو این اداره به منظور افزایش ایمنی محور، هدایت وسایل نقلیه و آگاهی دادن به کاربران راه بخصوص در زمان مه گیر بودن مناطق کوهستانی در شب با دید محدود، تفکیک باندهای رفت و برگشت در نقاط بدون جدا کننده وسط و کاهش میزان تصادفات و سوانح رانندگی عملیات اجرای خط کشی را در سطح محورهای ارتباطی این شهرستان در دستور کار خود قرار داد.

01.jpg

نگاهداری یکی از اهداف اجرای خط کشی در سطح محورها را تعیین محدودیت های حرکت برای هر یک از کاربران بیان و خاطرنشان کرد: علاوه بر خط کشی، عملیات اجرایی روکش آسفالت در 21 کیلومتر از محورهای ارتباطی شهرستان در 6 ماهه امسال انجام شده است.

وی افزود: این روکش آسفالت در محورهای جاده اراک، ملایر، نهاوند، شوشاب، آورزمان، جاده جوزان به سمت توسک، محور قوزان به شریف‌آباد و علوی به اسلام شهر آقگل بوده است.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ملایر یادآور شد: نصب و  تعویض یک‌هزار و 200 تابلوی علائم از دیگر اقدامات انجام شده در این مدت بوده است

نگاهداری اضافه کرد: نصب علائم ایمنی راه ها از جمله تابلوهای اخباری و انتظامی در افزایش ضریب ایمنی جاده ‌های مواصلاتی نقش موثری دارد.مشخصات:
نظرات: *