پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

معاون راهداری استان همدان؛


150 کیلومتر از راههای استان روکش آسفالت شدند

تاریخ انتشار: 1397/08/15

​معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان از روکش آسفالت 150 کیلومتر از راه های استان در سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان، حمید پرورشی خرم در جمع روسای ادارات راهداری شهرستان های استان این میزان روکش آسفالت را در سطح کشور مطلوب عنوان و خاطرنشان کرد: این اقدام در محورهای شریانی، اصلی و محورهای روستایی و فرعی استان همدان انجام شده است.  

وی در ادامه به موضوع راهداری زمستانی و آماده باش راهداری در این طرح اشاره کرد و یادآور شد: راهدارخانه هایی که درگیر برف و بارش هستند حتما باید ماشین آلات مناسب آماده داشته باشند و تجهیزات لازم را فراهم کنند.

معاون راهداری استان همدان ادامه داد: در بررسی های اعلام شده امسال شاهد بارش های بیشتری خواهیم بود و به همین منظور اقدامات لازم در خصوص اجرای طرح زمستانی به شکل مطلوب و به دور از هر گونه مشکل در دستور کار این اداره کل است.

پرورشی خرم به مسائلی که موجب بسته شدن راه های می شود، اشاره کرد و ابراز داشت: در سال جاری اقدامات لازم برای اجرای بهنگام و مستمر عملیات به ویژه در هنگام بارش برف و کولاک غیرمنتظره و بیش از حد معمول انجام شده است.

این مسئول همچنین با اشاره به دیگر اقدامات انجام شده در بحث راهداری زمستانی تأکید کرد: عملیات مستمر ایمن سازی از قبیل لکه گیری، مرمت رویه راه ها، خط کشی راه های آسفالته، نصب و تکمیل تابلو و علائم، گاردریل، بازگشایی و پاکسازی حریم راه ها، نصب و تعمیر چراغ های چشمک زن و روشنایی در مکان های مه گیر استان نیز انجام شده و به طور مستمر ادامه دارد.  

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان نقش اطلاع رسانی را در هنگام بارش برف و باران، وضعیت راه ها و حضور به موقع راهداران در محورهای ارتباطی، بسیار مهم بیان و تصریح کرد: پیمانکاران راهسازی در بخش خصوصی نیز، ظرفیت هایی هستند که در عملیات راهداری و برفروبی از توان و امکانات آنها استفاده می شود.مشخصات:
نظرات: *