پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

​کارشناس مرکز مدیریت راههای همدان خبر داد؛


مه گرفتگی در گردنه های ارتباطی همدان

تاریخ انتشار: 1397/09/03

کارشناس مرکز مدیریت راههای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای همدان گفت: با وجود بارش برف و مه گرفتگی، تمام محورهای استان باز است و تردد در آنها به شکل روان جریان دارد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان، بابک گردان اظهار داشت: از عصر گذشته بارش برف محورهای ارتباطی استان همدان و به ویژه گردنه های استان را فرا گرفته است.

وی افزود: تمامی محورهایی که با ریزش برف همراه است توسط راهداری برف روبی و نمک پاشی شده است و در حال حاضر مشکلی برای تردد وجود ندارد.

گردان یادآور شد: در حال حاضر بارش برف در همه محورها قطع شده است و تنها شاهد بارش باران هستیم.

کارشناس مرکز مدیریت راههای اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان همدان ادامه داد: در بقیه محورهای استان شاهد بارش باران در این مدت بوده‏‏ایم که با همت و تلاش شبانه‎‎روزی راهداران این اداره کل، تمامی محورها باز و تردد در جاده‏‏های استان روان گزارش شده است.

گفتنی است، امسال اکیپ های راهداری زمستانی در 25 راهدارخانه ثابت همدان مستقر شده و 597 نیروی انسانی ثابت، فصلی و پشتیبان و 285 دستگاه انواع ماشین‌آلات سبک، سنگین و نیمه سنگین در طرح زمستانی و عملیات راهداری تجهیز و برای عملیات زمستانی این استان در آماده باش کامل قرار دارند.

77.jpgمشخصات:
نظرات: *