پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

​معاون منابع انساني راهداری استان همدان؛


صرفه جویی منطقی در روند فعالیت های اداری سرلوحه باشد

تاریخ انتشار: 1397/10/16

معاون توسعه مديريت و منابع انساني اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان گفت: صرفه جویی منطقی در روند فعالیت های اداری باید همواره سرلوحه باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان، محمد سرگزی در نشست بهینه سازی مصرف انرژی در این اداره کل با تأکید بر صرفه جویی بهینه در تمامی امور اظهار داشت: کاهش مصرف انرژی به شکل عام در راستای اقتصاد مقاومتی تأثیر بسزایی دارد.

وی با تأکید بر انجام تمهیدات لازم برای کاهش مصرف انرژی در این اداره کل یاداور شد: مقدار مصرف قبوض نباید از مقدار مورد تقاضا بیشتر باشد و باید با صرفه جویی و اصلاح الگوی مصرف و سپس در صورت نیاز با درخواست افزایش انشعاب از پرداخت هزینه های اضافی و جرائم جلوگیری شود.

سرگزی ادامه داد: صحت عملکرد و پایش دقت اندازه گیری کنتورها باید در بازه های زمانی حداکثر 6 ماهه کنترل شود.

وی یادآور شد: دستورالعمل های صرفه جویی انرژی و ساعات روشن و خاموش شدن سیستم های سرمایشی و گرمایش و دمای محیط در فصول مختلف سال، مطابق بخشنامه های هیات دولت اجرا شود.

معاون منابع انسانی اداره کل راهداری استان همدان در ادامه با اشاره به استفاده از لوازم کاهنده مصرف آب در تمامی ادارات و ساختمان های استان خاطرنشان کرد: در صورت وجود سیستم های سرمایشی و گرمایش قدیمی و پرمصرف و با هماهنگیکارشناسان دفتر فنی نسبت به اصلاح سیستم و یا تعویض آن اقدام شود.

سرگزی، بر نصب تابلو بانک خازنی در صورت عدم وجود برای انشعابات بالای 30 کیلووات تأکید و تصریح کرد: تابلوهای بانک خازنی برای تصحیح میزان مصرف بار راکتیو که نتیجه آن موجب کاهش میزان بهای پرداختی برق می شود نیز بازبینی شود.

01.jpg
02.jpg
03.jpg
04.jpg
05.jpgمشخصات:
نظرات: *