پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

​معاون راهداری استان همدان خبر داد؛


بازگشایی راه روستایی مرگسر الیگودرز با حضور راهداران استان همدان

تاریخ انتشار: 1398/01/24

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان از بازگشایی بخشی از راه روستایی مرگسر شهرستان الیگودرز پس از انسداد ناشی از سیل با حضور راهداران استان همدان خبر داد.

حمید پرورشی خرم در گفتگو با روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان با اشاره به اینکه این اقدام به همت خدمتگذاران بی ادعای راهداری استان های همدان، مرکزی و لرستان انجام شده است، ابراز داشت: عملیات بازگشایی  محور فرعی شهر شول‌آباد به سمت سپیدشت و راه‌های فرعی منشعب از این محور نیز در حال انجام است.

وی افزود: در این اقدام عملیات بازگشایی کامل همه راه‌های درگیر آب‌بردگی، آب شستگی و انسداد انجام شده است.

معاون راهداری استان همدان در ادامه با تاکید بر اینکه عمده هدف نیروهای راهداری، ارائه خدمات به شکل بهینه و بدون خسارت است، افزود: 14 دستگاه ماشین آلات راهداری استان به همراه 16 نفر از پرسنل خدوم این اداره کل با حضور در مناطق سیل زده در تلاش هستند که نسبت به بازگشایی و رفع آب شستگي، برداشت گل و لاي و پخش مصالح مناسب اقدامات لازم را انجام داده و مسیری مناسب برای تردد فراهم کنند.

حمید پرورشی خرم با تاکید بر کوهستانی و صعب‌العبور بودن برخی از محورهای مناطق سیل زده، ابراز امیدواری کرد: كار بازگشایی محورها با تلاش و زحمات راهداران همچنان ادامه دارد و امید است در روزهای آینده شاهد بازگشایی تمامی مسیرها باشیم.​مشخصات:
نظرات: *