پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

​مسئول امور توزیع لاستیک اداره کل راهداری همدان؛


30 هزار حلقه لاستیک بین رانندگان ناوگان حمل و نقل استان توزیع شد

تاریخ انتشار: 1398/01/25

مسئول امور توزیع لاستیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان از توزیع ۳۰ هزار حلقه لاستیک بین رانندگان ناوگان حمل و نقل استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان، رسول توحیدی در گفتگویی آغاز اجرای این طرح را از تیرماه سال 97 عنوان کرد و اظهار داشت: این تعداد لاستیک در قالب 15 هزار حواله بین رانندگان ناوگان حمل و نقل سنگین باری و مسافری برون شهری استان توزیع شده است.

وی با اشاره به اینکه این توزیع در چند مرحله و به شکل تقریبی به ازاء هر نفر 2 تا 5 جفت لاستیک بوده، یادآور شد: توزیع لاستیک برای خودرو‌های سنگین در حوزه حمل و نقل بار و مسافر بوده است.

توحیدی گفت: این لاستیک ها بین رانندگانی توزیع شده که فعالیت حمل و نقل دارند و کارت هوشمند آن‌ها فعال است.

مسئول امور توزیع لاستیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان ابراز امیدواری کرد: خوشبختانه استان همدان از نظر جذب لاستیک نسبت به ناوگان حمل و نقل، رتبه نخست کشور را کسب کرده است.

توحیدی با بیان اینکه عرضه لاستیک به شکل حواله‌ای و با نرخ دولتی عرضه شده، ابراز داشت: این لاستیک‌ها شامل انواع، سایزها و برند‌های مختلف بوده که قیمت هرکدام از آن‌ها متفاوت است.

وی با بیان اینکه توزیع لاستیک با همکاری انجمن‌های صنفی رانندگان استان انجام شده است، بیان کرد: این توزیع با در نظر گرفتن کارکرد ناوگان( میزان پیمایش) و همچنین اضافه تناژ انجام شده است.

01.jpg
02.jpg
03.jpgمشخصات:
نظرات: *