پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی10 هزار تن نمک و ماسه برای طرح زمستانی اسدآباد خریداری می شود

تاریخ انتشار: 1398/07/13

رئیس راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اسدآباد گفت: در طرح زمستانه راهداری اسدآباد تأمین 2 هزار تن نمک و 8 هزار تن ماسه در نظر گرفته شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان، ساسان رستمی با اشاره به آغاز طرح زمستانه راهداری شهرستان همزمان با سراسر کشور از 15 آذر تا 15 فرودین سال آینده بیان کرد: پارسال 10 هزار تن نمک و ماسه برای برفروبی گردنه اسدآباد خریداری شد که در طرح زمستانه امسال نیز تأمین همین میزان نمک و ماسه شامل 2 هزار تن نمک و 8 هزار تن ماسه در نظر گرفته شده که به زودی قرارداد خرید این میزان نمک و ماسه بسته می شود و به دست راهداری شهرستان خواهد رسید.

وی، کل راه های حوزه استحفاظی راهداری اسدآباد را در مجموع 413 کیلومتر بیان کرد و ادامه داد: شهرستان اسدآباد دارای 4 راهدارخانه شامل گردنه، کلیایی، چهاردولی و مرکز اداره راهداری بوده که با طرح زمستانه این راهدارخانه ها به شکل آماده باش هستند.

رستمی با اشاره به تعداد 45 نیروی حجمی راهداری اسدآباد اضافه کرد: در طرح زمستانه با احتساب 45 نیروی حجمی تعداد نیروهای راهداری به 60 نفر افزایش می یابد.

این مسئول در ادامه از برطرف شدن مشکل خاموشی های چراغ برق های گردنه اسدآباد خبر داد و بیان کرد: شستشوی تابلوها و علائم راهنمایی و رانندگی، نصب تابلوهای اخطاری، ایجاد خاکریز بازدارنده، خط کشی، تسطیح و رگلاژ از جمله موارد انجام شده راهداری در چند روز گذشته بوده و با توجه به تعمیر و لایروبی پل ها به عنوان اولویت اول در پیشگیری از حوادث از چند روز پیش لایروبی پل های نیز آغاز شده است.مشخصات:
نظرات: *