پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

​مدیرکل راهداری استان همدان؛


هیچگونه افزایش قیمتی نداریم/دغدغه ای برای تهیه بلیط اتوبوس مهران وجود ندارد

تاریخ انتشار: 1398/07/15

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان همدان با اشاره به اینکه زائران دغدغه تهیه بلیط اتوبوس مهران را نداشته باشند، گفت:

قیمت بلیط اتوبوس هیچگونه افزایشی نسبت به پارسال نداشته است..

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان، مصطفی پناهنده در خصوص قیمت بلیط اتوبوس از همدان به سمت مهران اظهار داشت: نرخ بلیط اتوبوس‌های 44، 32 و 25 نفره به مقصد پایانه برکت مهران به ترتیب 65 هزار تومان، 80 هزار تومان و 100 هزار تومان است که هیچ گونه افزایش قیمتی نسبت به پارسال نداشته است.

 

وی با تأکید بر اینکه قیمت اتوبوس‌ها بالا نیست، افزود: اینکه به نظر قیمت‌ها بالاست به این علت است که اتوبوسی که زائران را به مرز مهران می‌رساند، ناچار باید خالی بازگردد.

 

پناهنده با بیان اینکه زائران نگرانی تهیه بلیط اتوبوس برای رفتن به سمت مرز مهران را نداشته باشند، گفت: با توجه به تقاضای زائران به شکل روزانه اتوبوس به تعداد کافی برای اعزام زائران به مرز مهران در پایانه انقلاب همدان وجود دارد و در این خصوص هیچگونه نگرانی برای تأمین اتوبوس وجود ندارد.

 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان با بیان اینکه  برای اربعین امسالۀ همدان به عنوان «هاب» پنج استان قم، مازندران، گلستان، خراسان رضوی و شمالی تعیین شده است که استان‌های سمنان، قزوین و تهران نیز برای سفر به مرز مهران به ناچار باید از استان همدان گذر کنند، یادآور شد: : 8 هزار دستگاه اتوبوس برای بازگشت زائران از مرز مهران به استان همدان در پایانه موقت مریانج تدارک دیده شده است.

 

مصطفی پناهنده ادامه داد: برای پنج استانی که تعیین شده تا از همدان به شهرهای خود اعزام شوند، مسافران در پایانه موقت مریانج از اتوبوس پیاده شده و نسبت به انتخاب سفر دوم خود اقدام کنند که امیدواریم با همکاری زائران بتوانیم در کمترین زمان ممکن مرحله دوم سفر زوار را فراهم کنیم.​مشخصات:
نظرات: *