پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

​به منظور ترویج فرهنگ نماز انجام شد؛


تجلیل از راهداری همدان در اجلاس استانی نماز

تاریخ انتشار: 1398/09/10

در اجلاس استانی نماز، از اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان در ترویج و توسعه فرهنگ نماز قدردانی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان، ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی در حوزه نماز بر اساس نظام جامع ارزیابی در پنچ گروه دستگاه‌های بخش فرهنگی ورزشی؛ علمی، آموزشی و پژوهشی؛ مدیریتی- قضایی، عمرانی، تولیدی و صنعتی؛ اجتماعی- رفاهی زیر نظر ۱۳ دستگاه اجرایی انجام شده است.

در این اجلاس مشاور فرهنگی وزیر کشور با اشاره به اینکه صبر و نماز دو رشته پیوسته برای تقویت جامعه اسلامی است، گفت: باید از صبر و نماز کمک بگیریم تا همه مشکلات را پشت سر بگذاریم.

حجت الاسلام قربانی ترویج فرهنگ اقامه نماز اول وقت در جامعه را ضروری دانست و افزود: باید زیرساخت های اجرا و نهادینه شدن این فرهنگ هم در جامعه ایجاد شود.

استاندار همدان هم با بیان اینکه استان همدان در چند سال متوالی استان برتر کشور در ترویج فرهنگ نماز است ابراز داشت: برگزاری نماز جماعت در پارک‌ها و بوستان ها، مدارس و حضور مدیران در نماز جماعت همه می‌تواند نقش مهمی در فرهنگ سازی نماز داشته باشد.

سیدسعید شاهرخی یادآور شد: نماز خانه‌ها باید در بهترین نقاط ادارات قرار گیرد و زمان نماز جماعت‌ها باید در ادارات به گونه‌ای باشد که جلسات با وقت نماز تداخل داشته باشند.


sa1.jpg
sa2.jpg
نماز.jpg
sa3.jpgمشخصات:
نظرات: *