پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیآماده باش 34 راهدارخانه استان همدان در فصل زمستان

تاریخ انتشار: 1398/10/24

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان از آماده باش 34 راهدارخانه استان همدان به منظور عملیات برفروبی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان، حمید پرورشی خرم در گفتگویی با اشاره به آمادگی راهداران به منظور گزارش هواشناسی مبنی بر برفی شدن جاده های استان، اظهار کرد: هم اکنون 34 راهدارخانه با 520 نیروی انسانی در حال آماده باش هستند. 

وی در خصوص تجهیزات راهدارخانه های فعال نیز بیان کرد: 286 مورد تجهیزات راهداری اکنون فعالیت دارند که در مواقع بارندگی و انسداد راهها وارد عمل می شوند.

پرورشی خرم افزود: محور گنجنامه تویسرکان نیز به علت نبود ایمنی کافی تا اطلاع ثانوی مسدود است و رانندگان می توانند از محور همدان جوکار تویسرکان تردد کنند.

وی با بیان اینکه نقاطی از محورهای همدان در زمره نقاط حادثه خیز 40 مورد اصلاح پیچ، 200 مورد اصلاح دور برگردان و 115 مورد ترانشه نرداری ایجاد شده است.

معاون راهداری استان همدان ایمنی محورها را یکی از اولویت های اداره کل راهداری برشمرد و یادآور شد: بر این اساس 13 هزار و 6 مورد تعمیر و نصب علائم ایمنی را در برنامه قرار دادیم که عملیاتی شده است.مشخصات:
نظرات: *