پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیاعزام بیش از 2 هزار ناوگان کالای استان همدان به خوزستان

تاریخ انتشار: 1399/03/24

رییس اداره کالا اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان گفت: 2 هزار و 750 ناوگان باری استان برای حمل کالاهای اساسی مورد نیاز مردم به خوزستان اعزام شدند.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان، جمشید عظیمی افزود: با توجه به شیوع بیماری کرونا و ضرورت تخلیه بنادر و انتقال کالاهای اساسی مورد نیاز مردم به سراسر کشور، از ابتدای خرداد امسال تاکنون درمجموع 2 هزار و 750  دستگاه از ناوگان باری همدان به مناطق جنوبی بندر امام(ره)، اهواز، اندیمشک، دزفول و... اعزام شده است.

او با اشاره به اینکه این کالاها شامل چغندر قند و سایر کالاهای اساسی است، یادآور شد: این اداره به منظور سیاست های سازمان و کمک به تخلیه بنادر و انتقال سریع محصولات کشاورزی و فساد پذیر از سطح مزارع استان خوزستان به دست صاحبان کالا با استفاده از ظرفیت ناوگانهای ملکی و زیرپوشش شرکت های حمل ونقل استان اقدام به این امر کرده است .

عظیمی ادامه داد: این استان همزمان نیز به عنوان یکی از مبادی حمل گندم به سایر استان ها در زمینه تهیه و اعزام ناوگان برای حمل کالاهای اساسی استان فعالیت می کند.

رییس اداره کالا اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان تأکید کرد: از مشکلات این طرح سوخت کم ناوگان های فعال، با توجه به کارکرد پایین بیشتر ناوگان ها در دوره قبل است که به منظور جبران سهمیه و به منظور تشویق رانندگان و درخواست آنها،  پیشنهاداتی برای در نظر گرفتن سهمیه سوخت تشویقی به دفتر کالا ارسال شده  که در صورت امکان این سهمیه برای ناوگان هایی که از مبادی مورد نظر اقدام به حمل کالاهای خاص می کنند، در نظر گرفته شود.مشخصات:
نظرات: *