پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی​اختصاص وام ۶۰ میلیون ریالی به رانندگان مسافری برون شهری همدان

تاریخ انتشار: 1399/03/27

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای همدان از اختصاص وام ۶۰ میلیون ریالی به رانندگان مسافری برون شهری استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان، مصطفی پناهنده اظهار داشت: رانندگان مسافری سواری، اتوبوس و مینی‌بوس برون شهری همدام که در ایام شیوع کرونا دچار خسارت شده‌اند وام ۶۰ میلیون ریالی دریافت می‌کنند. 

وی افزود: سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و معاونت توسعه اشتغال وزارت کار برای پرداخت وام حمایتی ۶۰ میلیون ریالی به رانندگان حمل و نقل بین شهری مسافری (اتوبوس و سواری کرایه‌ای) در ایام شیوع کرونا توافق کردند. 

پناهنده با بیان اینکه این وام به رانندگان بخش حمل و نقل مسافر برون شهری دارای کد بیمه تخصیص می‌یابد، یادآور شد: طبق درخواست وزیر راه و شهرسازی از وزارت رفاه مبنی بر حمایت از رانندگان حمل و نقل بین شهری شامل رانندگان اتوبوس و خودروهای سواری کرایه در ایام شیوع کرونا، مجموعه راهداری استان‌ ها موظف شدند فهرست نام و مشخصات رانندگان را بر اساس اطلاعات موجود در دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات به دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ارسال کنند. 

وی ادامه داد: وام ۶۰ میلیون ریالی رانندگان مسافری بین شهری با سود ۱۲ درصد و با بازپرداخت ۲۴ ماهه در نظر گرفته شده است. 

این مسئول تاکید کرد: متقاضیان می توانند تا پایان خرداد سال جاری به سامانه کارا به آدرس اینترنتی: corona-kara.mcls.gov.ir مراجعه و در قسمت( کد کارگاه) کد بیمه راننده را وارد کرده و ثبت نام خود را نهایی کنند.مشخصات:
نظرات: *