پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

​به همت راهداری در حال اجراست؛​


اجرای بیش از یکصد میلیارد ریال طرح روکش آسفالت در ملایر

تاریخ انتشار: 1399/03/30

رییس راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ملایر گفت: در مجموع بیش از یکصد میلیارد ریال طرح در حوزه روکش آسفالت محورهای مواصلاتی این شهرستان در دست اجرا است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان، سیداسماعیل صفوی زاده در گفتگویی اظهار داشت: مسیر ملایر - اراک تا شهر توره یکی از پُرترددترین محورهای مواصلاتی این شهرستان است که برای تکمیل روکش آسفالت کامل مسیر رفت و برگشت آن ۲۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

وی افزود: مبلغ قرارداد این طرح امسال ۶ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان است که تاکنون روکش آسفالت پنج کیلومتر از این محور انجام شده است.

صفوی زاده با بیان اینکه روکش آسفالت این محور از انتهای حوزه استحفاظی شهرستان شروع شده است و ادامه دارد افزود: هدف‌گذاری ما این است که تکمیل روکش آسفالت تا شهر زنگنه هر چه سریعتر به اتمام برسد.

رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ملایر بیان کرد: هر اندازه اعتبار به طرح روکش آسفالت محور ملایر - توره اختصاص یابد، تکمیل طرح با سرعت بیشتری انجام و رضایت‌مندی مردم نیز جلب می شود.

صفوی‌زاده ادامه داد: روکش آسفالت محور ملایر - بروجرد نیز با ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان اعتبار در حال اجرا است که روکش پنج کیلومتر از این مسیر  انجام شده است.

وی روکش آسفالت پیچ پیرمیشان در محور ملایر به همدان را از دیگر طرح‌های در دست اجرا عنوان و بیان کرد: تعریض، اصلاح و آسفالت این مسیر با اعتبار یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در دست اجرا و هزار و ۳۰۰ متر از این محور روکش شده و برای آسفالت آن ۷۰۰ میلیون تومان اعتبار نیاز است.

صفوی‌زاده ادامه داد: روکش آسفالت ملایر از آرامستان بهشت هاجر تا ابتدای حوزه نیز به صورت امانی توسط نیروهای راهداری در دست اقدام و تاکنون یک کیلومتر از این مسیر آسفالت شده است.

وی همچنین به لکه‌گیری راه‌های روستایی و ابنیه فنی اشاره کرد و گفت: دیوارچینی پل روستای عشاق با اعتبار ۱۶۷ میلیون تومان انجام شده و نصب هندریل و زیرسازی پل زنگنه سفلی با ۱۳۹ میلیون تومان اعتبار، زیرسازی و تکمیل پل روستای شوشاب با ۵۰ میلیون تومان اعتبار و نصب هندریل پل روستای حسین آبادشاملو به منظور ایمن‌سازی در دست اجرا است.مشخصات:
نظرات: *