پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

​استان همدان پیشرو در احداث مجتمع های خدماتی رفاهی؛


2 مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی همزمان با هفته دولت در استان افتتاح شد

تاریخ انتشار: 1399/06/06

همزمان با گرامیداشت هفته دولت( سال 99)، دو مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی در استان همدان به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل اده ای استان همدان، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان  مصطفی پناهنده در حاشیه مراسم بهره برداری از این دو مجموعه با اشاره به اینکه راه‌اندازی مجتمع‌های خدماتی رفاهی بین‌راهی نقش مؤثری در تأمین ایمنی مسافران و کاهش آمار تصادفات دارد، اظهار داشت: بهبود کیفیت خدمات این مجتمع ها علاوه بر آن که به گسترش صنعت گردشگری کمک می کند، گامی موثر در جهت کاهش حوادث جاده ای و افزایش ضریب ایمنی راه ها است.

مصطفی پناهنده، خستگی و خواب‌آلودگی رانندگان را از مهم‌ترین علل تصادفات جاده‌ای عنوان و خاطرنشان کرد: جذب و هدایت مسافران جاده‌ای به داخل مجتمع‌های خدماتی رفاهی بین‌راهی به‌منظور بهره‌مندی از یک استراحت کوتاه‌مدت و استفاده از امکانات داخل مجتمع‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی در ادامه در خصوص جزییات مجتمع های افتتاح شده، افزود: مجتمع خدماتی رفاهی نگین دشت موسی آباد در محور اسدآباد موسی آباد توسط بخش خصوصی با اعتبار سه و نیم میلیارد تومان (میزان سرمایه‌گذاری مالک و تسهیلات بانکی) در زمینی به مساحت 7 هزار مترمربع احداث شده است.

پناهنده یادآور شد: در این طرح که عملیات اجرایی آن از سال 95 آغاز شده، زمینه اشتغال 8 نفر فراهم شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان بهره‌برداری از مجتمع خدماتی رفاهی جدی امین پور در کیلومتر 7 محور اسدآباد کرمانشاه را از دیگر مجتمع‌های قابل افتتاح این هفته برشمرد و ابراز داشت: برای این طرح نیز مبلغ 7 میلیارد تومان از محل تسهیلات بانکی و آورده شخصی هزینه شده است.

این مسئول ادامه داد: این مجتمع نیز در زمینی به مساحت 9 هزار و 774 مترمربع احداث شده و زمینه اشتغال 12 نفر را فراهم کرده است.

مصطفیپناهنده تأکید کرد: در هر دو مجتمع کاربری‌های داخلی شامل جایگاه گازوئیل و بنزین، فروشگاه، سرویس بهداشتی، خدمات خودرویی، نمازخانه، اداری، پارکینگ، فضای سبز، کارواش و سردخانه ایجاد شده است.

gh7.jpg

gh1.jpggh3.jpg
gh6.jpg
gh5.jpg
gh4.jpgمشخصات:
نظرات: *